Безкоштовний хостинг uCoz
Середа, 24.04.2024, 14:10Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Як Ви вважаєте, чи потрібний на нашому сайті українсько-мовний каталог порід собак?
Всього відповідей: 173

Друзі сайту


Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter

Статистика

кінологи - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Forum » Загальні питання » кінологи
кінологи
mandarynkaДата: Середа, 23.02.2011, 13:26 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
..Доброго дня) В мене запитання про кінологів - чи могли б ви порадити кінолога для занять з собакою індивідуально ? для кобеля семимісячного віку потрібна незначна корекція поведінки; загальний курс, маю на увазі стандартний набір команд, плюс дресування на захист господаря та його майна smile дуже корисним буде навчання самого господаря( щоб могти самому ПРАВИЛЬНО дресувати) ну і ще багато дрібничок...
для мене важливо, щоб дресувальник не був великим прихильником жорстоких і негативних методів - як то залякування і батіг:)...
Порадьте когось, будь -ласка cry
мої контакти - ICQ: 1052223, et.spirit@gmail.com
 
КІМДата: Четвер, 24.02.2011, 00:17 | Повідомлення # 2
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
mandarynka я зрадійстю відповім на твоє питаня, але хочу уточнити одну деталь - в анкеті пише , що ти з львівської області, тож звідки ти ?!?!?..щоб я міг тобі порадити кінолога з Франківська чи Львова...

Quote (mandarynka)
для мене важливо, щоб дресувальник не був великим прихильником жорстоких і негативних методів - як то залякування і батіг:)...
- а це стосовно собаки чи господаря... tongue
biggrin
 
КІМДата: Четвер, 24.02.2011, 00:29 | Повідомлення # 3
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
Quote (mandarynka)
для кобеля семимісячного віку потрібна незначна корекція поведінки

...а яка порода кобелька...і в такому віці, що вже за корекція йому потрібна?!... :'(

 
mandarynkaДата: Субота, 26.02.2011, 15:38 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
ну то не зовсім корекція..Просто через брак виховання з"явились проблеми у поведінці. Але то не його вина і не його проблема, а більшою мірою через те, що йому не приділяють належної уваги, я думаю...( надіюсь хтось більш авторитетний зможе це пояснити.
В анкеті пише що я зі Львова, так - за звичкою написала, я просто вчусь у Львові, але песик в Франківську...і займатись з ним будуть у Франківську.
порода - бернський зенненхунд

Quote (КІМ)
для мене важливо, щоб дресувальник не був великим прихильником жорстоких і негативних методів - як то залякування і батіг:)...
- а це стосовно собаки чи господаря...

-стососвно собаки :)... Для господаря думаю батіг буде вв самий раз, ну а залякування - якщо вже не подіє батіг ))

 
КІМДата: Неділя, 27.02.2011, 16:08 | Повідомлення # 5
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
...от кого я б порадив - це наш клубний кінолог - Олег Шеремета ( 068 43 049 22) - він вже багато років дресерує собак , і досить гарно розуміється на психології собак... wink
 
КІМДата: Неділя, 27.02.2011, 16:11 | Повідомлення # 6
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
...доречі в мене на дресурі теж був бернц - Айліс - досить нормально дресеруються, ну звичайно не німці чи ротвіки, але теж багато чого можна їх навчити...і бернсів в місті мало - тож твій напевно привозний?!?!?!?
 
ГостьДата: Неділя, 27.03.2011, 03:35 | Повідомлення # 7
Група: Гості





Доброго дня!порадьте кінолога зі Львова
 
КІМДата: Неділя, 27.03.2011, 15:04 | Повідомлення # 8
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
...у Львові хороші дресерувальники з "Українського легіону" - Галина Гончарук - http://www.legion.lviv.ua - там можна знайти їхні контакти... wink
 
АлінаДата: Понеділок, 12.03.2012, 16:17 | Повідомлення # 9
Група: Гості





Мені 17. Я обираю університет де хочу навчатися. Моя мрія працювати кінологом в міліції: шукати наркотики, ловити злочинців. Де для цього потрібно навчатися?
 
КІМДата: Вівторок, 13.03.2012, 10:47 | Повідомлення # 10
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
Аліна такою інфою не володію, але знаю хто може підсказати - Руслан Третяк(інструктор-кінолог з розплідника УМВС України у Івано-Франківській області "Прикарпатський Страж") 050 665 41 60 wink
 
Форум » Forum » Загальні питання » кінологи
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Made by  M@CRO$