Безкоштовний хостинг uCoz
Четвер, 25.04.2024, 11:29Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Наше опитування

Яка порода службових собак Ваша улюблена?
Всього відповідей: 463

Друзі сайту


Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter

Статистика

"Кубок Станіславова 2013" - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Forum » Виставки та різноманітні Заходи » "Кубок Станіславова 2013" (міська виставка собак)
"Кубок Станіславова 2013"
КІМДата: Неділя, 28.04.2013, 20:51 | Повідомлення # 1
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline


Вся інформація про виставку на сайті: http://dog-if.jimdo.com/
Прикріплення: 6279646.jpg (75.6 Kb)
 
КІМДата: Неділя, 28.04.2013, 20:53 | Повідомлення # 2
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
Шановні власники собак ! На протязі 1-2 днів буде вивішено заявочний лист для попередньої реєстрації на племінний огляд ІФМО КСУ "СТАНІСЛАВІВ" ! Слідкуйте за новинами на сайті "СТАНІСЛАВОВа", та у соціальних сережах ! Не втрачайте шанс отримати опис свого собаки від Бориса Александрова, Одеса - відомого експерта міжнародного класу FCI усіх порід собак, експерта з робочих якостей мисливських собак, власник розплідника фокстер’єрів ІнтерЧемпіонів, Чемпіонів Європи та Світу "From Alexandrov’s House"!

ІФМО КСУ " Станіславів"
 
КІМДата: Неділя, 28.04.2013, 20:55 | Повідомлення # 3
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
ЗАПИТУЙТЕ/ВІДПОВІДАЄМО !

- У мого собаки документи Кінологічної Спілки України (цуценяча картка/родовід), і я хочу показати свого собаку на виставці 19/05/2013 "КУБОК СТАНІСЛАВОВА-2013". Що для цього потрібно ?
- Будь-ласка, заповніть Заявку на участь у виставці згідно даних метрики/родоводу Вашого собаки, та відправте на електронну адресу ІФМО КСУ «СТАНІСЛАВІВ» uku.dog-if@mail.ru, або завітайте у осередок за адресою Івано-Франківськ, вул..Дністровська 16А, ТЦ «Горизонт» 4й поверх, адміністрація , і секретар допоможе Вам заповнити заявку на участь просто у офісі «СТАНІСЛАВОВа» !
ІФМО КСУ " Станіславів"
 
КІМДата: Неділя, 28.04.2013, 20:55 | Повідомлення # 4
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
ЗАПИТУЙТЕ/ВІДПОВІДАЄМО !

- Я хочу отримати на свого собаку племсертифікат/допуск до племінного розведення на 2013 рік. Які правила я повинен виконати ?
- Згідно Племінного положення КСУ - на собаку, що використовується у племінному розведенні, власник зобов’язаний отримати або продовжити племінний сертифікат. Первинний племсертифікат видається для кобелів на основі двох оцінок не нижче «відмінно» з сертифікатної виставки та племінного огляду (тобто племогляд є обов’язковою умовою отримання допуску у племінне розведення), для суки – на основі однієї оцінки не нижче «дуже добре» з сертифікованої виставки або племогляду. Звертаємо увагу на те, що для отримання племінної оцінки на момент проходження експертизи вік собаки повинен складати не менше 9 місяців. Племсертифікат дійсний 1 рік та щороку поновлюється згідно оцінок з племоглядів/виставок.

ІФМО КСУ " Станіславів"
 
КІМДата: Неділя, 28.04.2013, 20:56 | Повідомлення # 5
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
ЗАПИТУЙТЕ/ВІДПОВІДАЄМО !

- Мій собака має родовід ФМСУ (Федерації мисливського собаківництва України). Ми можемо прийняти участь у виставці 19/05/2013 "КУБОК СТАНІСЛАВОВА-2013" ?
- Так, звичайно. ФМСУ на даний момент є колективним членом Кінологічної Спілки України, отже собаки з родоводами ФМСУ мають право приймати участь у виставках КСУ і отримувати оцінку/опис судей FCI. Звертаємо Вашу увагу, що експертизу проводитиме Борис Александров (Одеса), суддя міжнародного класу FCI, експерт з робочих якостей мисливських собак, власник розплідника фокстер’єрів ІнтерЧемпіонів, Чемпіонів Європи та Світу "From Alexandrov’s House".

ІФМО КСУ " Станіславів"
 
КІМДата: Неділя, 28.04.2013, 20:57 | Повідомлення # 6
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
ЗАПИТУЙТЕ/ВІДПОВІДАЄМО !

- У мого собаки немає родоводу (((, проте мені цікаво отримати його опис та отримати оцінку від такого відомого експерта. Я можу зареєструвати собаку на виставку 19/05/2013 "КУБОК СТАНІСЛАВОВА-2013" ?
- Так, можете. Навіть більше – зібравши три описи/дипломи з оцінкою «відмінно, породний» від сертифікованих судей FCI Ви можете отримати документи (регістровий родовід) на свого собаку, навіть якщо той не внесений у Племінну книгу КСУ. Звертаємо увагу на те, що під час проходження експертизи собака повинен бути ідентифікований (клеймо, чіп). Після отримання оригіналу родоводу для отримання допуску у племінне розведення собака проходить експертизу уже нарівні з усіма іншими учасниками рингу. Переможець рингів виставок FCI має право на звання Чемпіону після виконання нормативів присвоєння титулу.

ІФМО КСУ " Станіславів"
 
КІМДата: Четвер, 23.05.2013, 20:52 | Повідомлення # 7
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
19.05.2013 Івано-Франківськ 

Міська виставка (племогляд) собак усіх порід 
"КУБОК СТАНІСЛАВОВА-2013"  
експерт - Борис Александров (Одеса), 
суддя міжнародного класу FCI, експерт з робочих якостей мисливських собак,  
власник розплідника фокстер’єрів ІнтерЧемпіонів, Чемпіонів Європи та Світу "From Alexandrov’s House" 
успішно відбулася !


ІФМО КСУ "Станіславів"
 
КІМДата: Четвер, 23.05.2013, 20:53 | Повідомлення # 8
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА колективу ІФМО КСУ "СТАНІСЛАВІВ" та всім нашим друзям !!! 

ЩИРО ДЯКУЄМО УСІМ ХТО ДОПОМАГАВ в ОРГАНІЗАЦІЇ та ПРОВЕДЕННІ ВИСТАВКИ : 

Оленка, Іра-Май, Іра-Барні, Таня-Барса, дядя Женя, Юля-Крафт, Ваня-Катана, Павло та Іра Арчі-Рамзес, Андрій-Найда, Сергій-Денні, Макс-Айза, Оля-Соня, Катя-Соня, Катя-Рада-Хорст, Оля-Джастін та всі-всі-всі !!! 

СПАСИБІ !!! БЕЗ ВАС МИ Б НЕ ВПОРАЛИСЯ !!!

ІФМО КСУ "Станіславів"
 
КІМДата: Четвер, 23.05.2013, 20:54 | Повідомлення # 9
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline
фотозвіт у обробці !:)  Очікуйте публікації на сторінках сайту, форуму та соцмереж  wink

ІФМО КСУ "Станіславів"
 
КІМДата: П`ятниця, 31.05.2013, 18:45 | Повідомлення # 10
Дизайн-директор)
Група: Адмін-група
Повідомлень: 932
Репутація: 100
Статус: Offline




Прикріплення: 0715685.jpg (76.5 Kb) · 2391077.jpg (67.9 Kb) · 1667332.jpg (65.1 Kb)
 
Форум » Forum » Виставки та різноманітні Заходи » "Кубок Станіславова 2013" (міська виставка собак)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Made by  M@CRO$